Iwona Kowalska

radca prawny
W czym mogę Ci pomóc?

Iwona Kowalska

radca prawny

Radca prawny specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących prawa samorządu terytorialnego. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Członek Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach IX Kadencji. W latach 2010-2017 Członek Zarządu Stowarzyszenia Prawników Administracji Publicznej...
[Więcej >>>]

W czym mogę Ci pomóc?

Kontakt

Kancelaria Radców Prawnych
KOCAŃDA KOWALSKA MAREK I PARTNERZY

 

ul.Warszawska 30 lok.11, 25-312 Kielce

www.kancelariaprawnakkm.pl

Tel. kom.: +48 882 736 709
e-mail: iwonakowalska@kancelariaprawna.kkm.pl

 

*****

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych KOCAŃDA KOWALSKA MAREK I PARTNERZY moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych KOCAŃDA KOWALSKA MAREK I PARTNERZY z siedzibą w Kielcach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@kancelariaprawnakkm.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

*****

Dojazd do kancelarii: